Neffos X20

3 Жовтня, 2019 9:23 am

Neffos X20

Відчуй красу

  • Краса вже у ваших руках

Корпус Neffos X20 відрізняється нанесенням нанокристалічним багатошаровим покриттям і стальною кольоровою гаммою. Смартфон доступний у 4 кольорових рішеннях, так що вибір за вами.

Широкий огляд 6,26-дюймових Dewdrop-дисплей має розкішне співвідношення екрану до лицьової панелі (87, 2%) і співвідношення сторін 19:9. У результаті екран забезпечує прекрасне враження від перегляду відео.

  • Подвійна AI камера

X20 оснащений подвійною АІ камерою 13 МР + 5 МР. Одночасна робота камер дає можливість отримати неперевершену глибину різкості і допоможе робити портрети студійного рівня в режимі Bokeh Portrait. Досить одного натиснення на кнопку і X20 зробить ваші фото чіткими і яскравими.

  • Інтелектуальна розробка

Розблокуйте X20 за допомогою дотику чи погляду. Технологія штучного інтелекту перевіряє вашу особистість, динамічно аналізує 106 ключових точок обличчя. Зберігання даних розблокування в TrustZone гарантує конфіденційність.

  • Завжди доступний

Потужний акумулятор X20 ємкістю 4100 мАч забезпечує смартфону 24 години неперервної роботи. Завдяки енергозберігаючому режиму і оптимізованій  роботі акумулятора, реалізований у фірмовому інтерфейсі NFUI 9, ви зможете бути завжди на зв’язку, насолоджуватися онлайн-іграми чи переглядати відео в режимі нон-стоп.

  • Голосний і чіткий

Вбудований посилювач X20 видають звук відмінної якості навіть в шумному середовищі.

  • Найкращий сигнал

Технологія рознесення GSM-антени і її оптимізована конструкція забезпечує чіткий сигнал і стабільну якість голосового зв’язку.

Шукай Neffos X20 вже у магазинах мережі Сота. Вартість моделі 3299 грн.