Про нас

Привіт!

Ну що ж, давайте знайомитись? Ми, ТОВ «Сота-Альянс», але друзі звуть нас просто – Сота.

Ви будете здивовані, але ми з Вами давно знайомі. Ми впевнені, що ви не раз були в наших магазинах, навіть не підозрюючи хто ми. Адже Сота є надійним партнером операторів мобільного зв’язку України та більшість наших магазинів працює під їх брендом.

Ми здійснюємо не лише продаж мобільних телефонів чи аксесуарів, а надаємо комплексне рішення для якісного спілкування від провідних операторів зв’язку. Щоденно ми працюємо щоб задовольнити потребу не тільки у сучасному девайсі, а також надати якісну та зрозумілу допомогу у виборі вигідного тарифу на зв’язок та інші послуги. Адже навіщо потрібен девайс, коли в ньому немає сім карти.

Традиційно, ми пропонуємо скористатись багатим переліком сервісних послуг. Адже і після здійснення покупки, співробітники нашої мережі знаходять індивідуальний підхід до кожного. Ми раді запропонувати налаштування та встановлення додаткових програм або виконати будь-яку іншу забаганку для Вашого девайсу.

Щодня ми працюємо над тим, щоб вдосконалювати свій професіоналізм і навички. Ми ставимося з однаковою турботою як до покупця, так і до співробітника компанії. Саме тому з нами приємно працювати у всіх розуміннях.

За 17 років ми змогли побудувати роздрібну мережу з 88 магазинів, у великих і малих містах, по всій території України!

Досвід наших співробітників у сфері мобільного зв’язку та роздрібної торгівлі значно більший. Люди, що працюють в компанії Сота – це найвища її цінність, це прекрасно підібрана команда сильних і професійних особистостей. Оберіть нас, і Ви отримаєте знання і вміння найкращих фахівців, не переплачуючи за гучне ім’я фірми.

У магазинах Сота ми вирішуємо Ваші проблеми, ми допомагаємо саме Вам:

  • визначитися з вибором девайса, що відповідає саме Вашому запиту;
  • порекомендуємо той аксесуар, який не просто красивий, але і його якість відповідає очікуванням;
  • встановимо саме ті програми, який потрібні саме Вам, а не ті, які дорожче;
  • підберемо вигідний саме для Вас тарифний план.

Обов’язково беріть участь в акціях, розіграшах, заходах, які ми проводимо для Вас. Підписуйтесь на сторінки соціальних мереж, адже це дає можливість приймати участь у розіграшах з цінними подарунками!

Іншими словами, щоб отримати аll inclusive обслуговування і 100% позитивних вражень приходьте до нас!

 

З турботою про наших клієнтів,

Компанія Сота.

 

kyivstar

Офіційний
партнер
Київстар

voodafone

Офіційний
партнер
Vodafone

Магазинів

Місто

Співробітників

Років
на ринку